0

Ban!

0

Ban!

0

jestem kibicem chelsea i nie dziwcie sie nam ze tak piszemy takiego pecha nikt nie ma w tamtym roku te karne teraz to nozalamac sie mozna

Chelsea 4ever

0

ja juz niemoge taki pech rok temu i teraz jalezala sie nam 2 razy lm ba ze 3 i teraz mi niemuwcie o antyfutbolu bo w 2 mecvzy bylismy zdecydowanie lepsi i wam sie udala jestesmy lepsi od was i beziemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?